DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Kemal Kılıçdaroğlu: Meral Akşener hiçbir şantaja boyun eğmeyecek bir liderdir

Yayınlanma Tarihi :
Kemal Kılıçdaroğlu: Meral Akşener hiçbir şantaja boyun eğmeyecek bir liderdir

Kemal Kılıçdaroğlu bu sabah silahlı saldırı düzenlenen İyi Parti İstanbul İl Başkanlığı’na geldi. Burada açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, “Tehditle, şantajla siyaset yapılmaz” ifadelerini kullandı.

DHA

Seçimler öncesi siyasetin gündeminde silahlı saldırı girişimi var

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu sabah silahlı saldırı düzenlenen İyi Parti İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu saat 17.30 sıralarında Merter’deki İyi Parti İl Başkanlığı’na geldi.

Kapıda karşıladılar

Kemal Kılıçdaroğlu’nu İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kapıda karşıladı.

“Akşener hiçbir şantaja boyun eğmeyecek bir liderdir”

Geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Kılıçdaroğlu, çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

Siyasette kullanılan tehdit dilinin hangi sonuçlar doğurduğunu hep beraber görüyoruz. Özellikle devleti yöneten kişinin kullandığı dile özen göstermesi lazım. Tehditle, şantajla siyaset yapılmaz. Hele hele Sayın Akşener’e karşı hiç yapılmaz. Sayın Akşener, siyasette deneyimli, birikimli, hiçbir şantaja boyun eğmeyecek bir liderdir.

Dolayısıyla kendisine, parti arkadaşlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Ayrıca polisimize silahı kullanan, atışı yapan kişi yakalandığı için polis teşkilatımıza da yürekten teşekkür ederim.

YORUM YAP